Zabiegi pielęgnacyjne na twarz wykonywane są po konsultacji, ocenie i diagnozie skóry. Dzięki takim procedurom wszystkie zabiegi pielęgnacyjne dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry. Taka personalizacja pozwala uzyskać jeszcze lepsze rezultaty a dodatkowo jeszcze jeśli podparta jest spersonalizowaną pielęgnacją do domu.
Zobacz więcej…

Infuzja Magnetyczna Wish Pro

Efekty zabiegu są natychmiastowe m.in. przyspieszenie mikrokrążenia i drenaż limfatyczny – Magnetyczny Face Lift, złuszczanie martwych komórek skóry, infuzja składników aktywnych, odmładzanie, nawilżanie, wygładzanie zmarszczek mimicznych, działanie przeciwtrądzikowe. 4 głowice technologiczne i 4 rodzaje zabiegów estetycznych.

Fale Radiowe RF

Fale radiowe wykorzystane w kosmetologii należą do zabiegów mało inwazyjnych, które nie wyłączają pacjenta z codziennego życia. Są niezwykle skuteczne i pozwalają na niechirurgiczny lifting skóry. Zabiegi nie tylko zwalczają efekty starzenia, ale także zwiększają gęstość skóry i redukują cellulit.

Zabiegi dla skóry suchej i wrażliwej.

Zalecam personalizację zabiegu. Skuteczne przy suchej skórze będą zabiegi z użyciem aparatury: Infuzja magnetyczna WishPro, fale radiowe, ultradźwięki oraz zabiegi manualne.

Zabiegi dla skóry dojrzałej.

Zalecam personalizację zabiegu. Skuteczne przy skórze dojrzałej będą zabiegi z użyciem aparatury: IPL (fotoodmładzanie), Infuzja Magnetyczna WishPro, Fale Radiowe, Ultradźwięki, Mezoterapia mikroigłowa oraz igłowa, ale również zabiegi manualne (masaż Kobido) i peelingi chemiczne.

Zabiegi dla skóry tłustej i mieszanej.

Zalecam personalizację zabiegu. Skuteczne przy skórze problematycznej będą zabiegi z użyciem peelingów chemicznych oraz wykorzystaniem aparatury: IPL, Infuzja Magnetyczna WishPro, Fale Radiowe, Ultradźwięki, Mezoterapia mikroigłowa, jak również inne spersonalizowane zabiegi manualne.

Japoński Rytuał Masażu Twarzy

Historia owego masażu sięga XV wieku i według legendy japońskiej masaż ten przeznaczony był tylko dla rodziny cesarskiej oraz dla najbogatszych i najszlachetniejszych rodzin w kraju kwitnącej wiśni. Jakich więc rezultatów możemy oczekiwać: zmniejszenia napięcia mięśni mimicznych twarzy, odmłodzenia twarzy i wygładzenia zmarszczek, likwidacji obrzęków i niwelowania cieni pod oczami, wyjątkowych doznań oraz relaksu…to oczywiste….tak więc mamy masaż w iście królewskim stylu.

Kupon Podarunkowy na zabieg pielęgnacyjny twarzy.

Utlradźwięki

Zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków wykorzystuje się do dogłębnego oczyszczenia cery, nawilżającego peelingu (kawitacja), wprowadzania substancji aktywnych (sonoforeza), redukcji zmarszczek i poprawy napięcia skóry, usuwania sińców pod oczami, usuwania przebarwień i blizn, redukcji trądziku i niedoskonałości cery, zmniejszenia porów, poprawy nawilżenia cery, zmniejszenia nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukowania cellulitu.

Terapia Światłem Spolaryzowanym

Koloroterapia to sposób korzystania z kolorów i światła w celu zharmonizowania i poprawienia działania centrów energetycznych w naszym organiźmie. Koloroterapia działa na poziomie holistycznym wpływając na umysł, ciało i duszę. Podczas okresu jesienno-zimowego światło wykorzystywane jest do każdego rodzaju zabiegu zgodnie z jego przeznaczeniem i potrzebami….aby poprawić zdrowie i samopoczucie.