Zabiegi pielęgnacyjne na twarz wykonywane są po konsultacji, ocenie i diagnozie skóry. Dzięki takim procedurom wszystkie zabiegi pielęgnacyjne dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry. Taka personalizacja pozwala uzyskać jeszcze lepsze rezultaty a dodatkowo jeszcze jeśli podparta jest spersonalizowaną pielęgnacją do domu.
Zobacz więcej…

zabiegi personalizowane 
korneoterapia
dermaviduals

korneoterapia to przywrócenie szczelności barierze hydrolipidowej poprzez stworzenie odpowiedniego środowiska dla poprawy fizjologicznych procesów zachodzących w skórze.

skóra z dobrze odbudowaną barierą hydrolipidową:

  • jest zabezpieczona przed działaniem czynników zewnętrznych, jak wiatr, różnice temperatur czy suche powietrze
  • rzadko ulega odwodnieniu lub podrażnieniu
  • szybciej regeneruje się po zabiegach kosmetologicznych
  • lepiej przyswaja składniki aktywne dostarczane w trakcie zabiegów lub pielęgnacji domowej
  • ma mniejszą skłonność do generowania stanów zapalnych
  • wolniej się starzeje
  • nie ma skłonności do łojotoku, nadmiernego rogowacenia, przebarwień czy rumienia
  • charakteryzuje się naturalnym efektem glow.

Fale Radiowe RF

Fale radiowe wykorzystane w kosmetologii należą do zabiegów mało inwazyjnych, które nie wyłączają pacjenta z codziennego życia. Są niezwykle skuteczne i pozwalają na niechirurgiczny lifting skóry. Zabiegi nie tylko zwalczają efekty starzenia, ale także zwiększają gęstość skóry i redukują cellulit.

Japoński Lifting twarzy. Masaż kryształami.

Japoński masaż twarzy. Crystal Cosmo lifting twarzy, szyi i dekoltu. To doskonały, naturalny zabieg estetyczny.

W terapii Crystal Liftingu wykorzystuje się kryształowe łyżeczki, kamienie oraz kule. Nieinwazyjny i naturalny zabieg to intensywna terapia liftingująca skórę szyi, powiek, podbródka i dekoltu. Japoński Crystal Lifting wykorzystuje energię i moc kryształu górskiego, aby w naturalny sposób podnieść i napiąć skórę.

Czysty kwarc, zwany także kryształem górskim, jest znany jako mistrz uzdrowiciel i kamień o wielkiej mocy. Zwiększa on zdolności parapsychiczne, pomaga w koncentracji i odblokowuje pamięć. Pobudza układ odpornościowy, przywraca równowagę organizmu i harmonizuje wszystkie czakry.

Kupon Podarunkowy na zabieg pielęgnacyjny twarzy.

Utlradźwięki

Zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków wykorzystuje się do dogłębnego oczyszczenia cery, nawilżającego peelingu (kawitacja), wprowadzania substancji aktywnych (sonoforeza), redukcji zmarszczek i poprawy napięcia skóry, usuwania sińców pod oczami, usuwania przebarwień i blizn, redukcji trądziku i niedoskonałości cery, zmniejszenia porów, poprawy nawilżenia cery, zmniejszenia nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukowania cellulitu.

Terapia Światłem Spolaryzowanym

Koloroterapia to sposób korzystania z kolorów i światła w celu zharmonizowania i poprawienia działania centrów energetycznych w naszym organiźmie. Koloroterapia działa na poziomie holistycznym wpływając na umysł, ciało i duszę. Podczas okresu jesienno-zimowego światło wykorzystywane jest do każdego rodzaju zabiegu zgodnie z jego przeznaczeniem i potrzebami….aby poprawić zdrowie i samopoczucie.