Pielęgnacja domowa jest najważniejszym elementem dbania o skórę.
Dlaczego?
Otóż dlatego, że robimy ją codziennie w domu. Pielęgnacja domowa podtrzymuje rezultaty zabiegów wykonywanych w gabinecie.
Aby pielęgnacja domowa przynosiła efekty musi być odpowiednio dobrana. Dobrana do potrzeb skóry, wieku, historii pielęgnacji  oraz jeszcze wielu innych czynników.
Coraz więcej kosmetyków do pielęgnacji domowej jest przesyconych i przeładowanych składnikami. Dlatego też powstał pomysł aby w punkt personalizować produkty do domu.

Krem do twarzy

Spersonalizowany krem dopasowany tylko dla Twojej skóry. Bez barwników i dodatków zapachowych. Bez olejów mineralnych i silikonów ale z zawartością składników imitujących Twoją własną skórę. Dla każdego rodzaju skóry.

Personalizacja kremu do pielęgnacji domowej.

krem personalizowany
Jak spersonalizować krem do swojej skóry? Przed ustaleniem receptury konieczna jest diagnoza skóry. Na podstawie diagnozy i wywiadu ustalam recepturę i skład kremu.

Szampon w kostce Dermaviduals

Szampon w kostce Dermaviduals
Szampon w kostce z lini kosmetyków personalizowanych. Nie obciąża włosa ale go pielęgnuje. Uniwersalny, lekki i mały więc idealny na podróż. Cena: 53 zł.

zestaw regeneracyjny całoroczny

Zestaw regeneracyjny i ochronny. Krem 50ml i SPF50 50 ml. Cena: 190 zł.

kosmetyki dla mężczyzn Personalizowane

Pielęgnacja personalizowana ForMen. Krem na dzień i na noc. krem pod oczy. maseczka. krem ochronny z filtrem SPF50.

Sesderma regeneracja

Zestaw Ferulac Sesderma redukuje uszkodzenia posłonecznie, regeneruje i działa ochronnie. Zestaw zawiera Krem przeciwstarzeniowy 50ml oraz liposomowe Serum 30 ml. Cena: 210 zł.

Sesderma lifting

Zestaw Daeses Sesderma
Zestaw Daeses Sesredma o silnym działaniu liftingującym skórę twarzy, szyi i dekoltu. Zestaw zawiera Krem do twarzy dzień/noc 50ml oraz Krem pod oczy i okolice ust 15ml. Cena: 175 zł.

Ochrona i Kolor BB SPF30