Masaż

Klasyczny. Relaksyjący. Peelingujący. Endomasaż. Masaż Gorącą Czekoladą. Masaż Stemplami Ziołowymi...

Masaż Gorącymi Kamieniami.

modelujący masaż trzcinkami bambusowymi.

relaksujący masaż stóp.

Maska

Maska błotna to szlam odkładający się na brzegach Morza Martwego w wyniku stałego odparowywania. Błoto odżywia, nawilża i dotlenia skórę. Działa odmładzająco. Zmniejsza cellulit i rozstępy. Działa relaksująco i odprężająco.

Kombinezon modelujący na podczerwień

Modeluje sylwetkę ujęrnia ciało, podczerwień pobudza gruczoły potowe oraz warstwę rozrodczą naskórka, oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i martwych tkanek, polepsza i wzmacnia strukturę skóry, przyśpiesza gojenie ran oparzeniowych i skaleczeń, pomaga zwalczać cellulit, poprawia ukrwienie skóry, łagodzi zaburzenia krążenia w obrębie skóry, pomaga zniwelować objawy łuszczycy, egzemy; zwalcza trądzik.

 

 
 

Misy Tybetańskie Masaż Dźwiękiem

Masaż dźwiękiem oraz terapia dźwiękiem jest obecnie bardzo popularną i efektywną formą terapii. Do wyboru są odmładzające zabiegi kosmetologii dźwiękowej, groty z muzyką, która ma pomóc zsynchronizować półkule mózgowe. Możemy też skorzystać z masażu dźwiękiem z użyciem mis i gongów tybetańskich. Podobnie jak asany w jodze, masaż dźwiękiem polecany jest zarówno ludziom zdrowym, jako forma relaksacji, jak i tym, którzy borykają się z różnego rodzaju dolegliwościami. Jest również być może jedyną formą masaż dla osób, które nie tolerują dotyku.

Stres, który odczuwamy codziennie to podłoże wielu stanów chorobowych. Jednorazowe sytuacje stresowe nie mają długotrwałych skutków ale już stres przewlekły, chronicznie pobudzany układ nerwowy, w połączeniu z niezdrową dietą i brakiem aktywności fizycznej, ma poważne skutki dla zdrowia.

Masaż dźwiękiem pozwala powstrzymać konsekwencje stresu. Wzmacnia i dodaje energii. Stymuluje również kreatywność i siły twórcze. Drgania rozchodzące się w ciele poprawiają krążenie krwi i płynów ustrojowych. Ułatwiają usuwanie toksyn z organizmu oraz przyspieszają regenerację tkanek.

Masaż Bioodnowa. Firmowy Masaż Relaksacyjny

2h spokoju i relaksu.
1,5h relaksu w aromatach drzewa sandałowego, tabaki i azjatyckich ziół.
Masaż Bioodnowa to połączenie wielu stylów masażu w jeden relaksujący rytuał. Masaż Bioodnowa to odnowa biologiczna ciała, twarzy i głowy. Masaż to również odpoczynek serca i umysłu oraz początek dobrego samopoczucia.

szczotkowanie ciała na sucho