Dlaczego personalizowany krem do domu ?

Personalizowany krem do domu ponieważ wiele kremów dostępnych w sklepach jest przestymulowana. Zawierają tyle związków aktywnych, że starczyłoby ich na kolejne 4 produkty. Poza tym potrzeby Naszej skóry uzależnione są od bardzo wielu czynników.

Wyobraź sobie, że Twój ulubiony krem przestaje być taki, jak lubisz. Nie ta konsystencja. Inny zapach. Nie to działanie. W sklepie nie ma konsultacji więc kupujesz i po czasie krem zaczynasz stosować na stopy lub dłonie, bo nagle skóra zaczyna reagować.

Mam na to rozwiązanie.

Personalizowany krem do domu to indywidualnie dobrany krem do Twojej skóry. Na Twoje potrzeby (nie wszystkich). Skrojony na miarę. Krem do którego masz zaufanie i wiesz czego możesz się po nim spodziewać. Czujesz się bezpiecznie bo wiesz, że Twoja inwestycja nie pójdzie w stopy (choć też są bardzo ważne). Krem który jest bez barwników, alergenów, substancji zapachowych. Krem który pozbawiony jest olejów mineralnych i silikonów za to imitujący Twoją skórę. Krem, który odbudowuje Twoją barierę ochronną skóry. Krem po którym Twoja skóra oddycha, bo właściwy oddech w dzisiejszych czasach to cenna umiejętność.

W jaki sposób zrobić personalizację kremu ?

Nic prostszego.

Musimy się spotkać i porozmawiać. Na tej podstawie wykonuję analizę i badanie skóry. Czego konsekwencją jest efekt ostateczny czyli ustalenie receptury i spersonalizowany krem tylko dla Twojej skóry.

Ale jeśli nie masz możliwości aby przyjść osobiście. Na to też mam rozwiązanie. Wyślę Ci ankietę i na jej podstawie spersonalizuję krem i wyślę do Ciebie wraz z dokumentacją.

Ale to nie wszystko.

Badanie skóry i wywiad daje mi ogromną wiedzę na temat Twojej skóry. Dlatego ustalam pielęgnację domową na cały rok. Nie ma zaskoczenia. Krem zapewnia pielęgnację w każdej sytuacji i na każdą porę roku. Taką informację dostajesz zapakowaną w teczkę do rąk własnych.

krem personalizowany

Personalizowany  krem do domu