Karta podarunkowa Voucher.

Kiedy jesteśmy na pewnym etapie życia robimy karierę zawodową, zajmujemy się rodziną, mamy pasje i zainteresowania. To wszystko zabiera nam czas i wymaga ogromnego zaangażowania i poświęcenia. I wtedy zaczyna nam brakować już czasu dla siebie. I nagle się okazuje, że na prawdę czegoś nam brakuje.

Dlatego postanowiłam dać możliwość podarowania czegoś bezcennego a jednak na wagę złota. Czegoś czego nie można przeliczyć ani zamienić na coś innego. Tym czymś jest właśnie „czas”. Czas dla Siebie. Czas dla Ciebie.

Zaproszenie na zabieg.

Zaproszenie można wykorzystać na każdy zabieg kosmetyczny twarzy lub ciała, na każdą formę masażu lub każdy inne zabieg z oferty.

Karta podarunkowa Voucher
Karta podarunkowa Voucher

Bioodnowa Art to kolejna moja pasja. Fotografia i tworzenie foto-obrazów. Fotografuję wszystko co według mnie jest estetyczne a następnie robię z nich obrazy. Pełna galeria moich prac.

Karta podarunkowa na obraz
Karta na obraz
Karta podarunkowa na konsultację

Dlaczego zaproszenie?

Ponieważ to wyjątkowy prezent, personalizowany i skrojony na miarę. Z uwzględnieniem życzeń i indywidualnych potrzeb. A przede wszystkim dający chwile relaksu i odprężenia. To prezent, który mobilizuje Nas do chwili refleksji i zatrzymuje Nas na chwilę w natłoku zajęć, oferując doznania bezcenne.

e-Karta podarunkowa.

Jest jak jest. Nie zawsze mamy możliwość wyjść i odebrać osobiście. Mam rozwiązanie. Przygotuję kartę na okaziciela i wyślę w formie elektronicznej.