Infuzja Magnetyczna Wish Pro

Efekty zabiegu są natychmiastowe m.in. przyspieszenie mikrokrążenia i drenaż limfatyczny - Magnetyczny Face Lift, złuszczanie martwych komórek skóry, infuzja składników aktywnych, odmładzanie, nawilżanie, wygładzanie zmarszczek mimicznych, działanie przeciwtrądzikowe. 4 głowice technologiczne i 4 rodzaje zabiegów estetycznych.

Fale Radiowe RF

Fale radiowe wykorzystane w kosmetologii należą do zabiegów mało inwazyjnych, które nie wyłączają pacjenta z codziennego życia. Są niezwykle skuteczne i pozwalają na niechirurgiczny lifting skóry. Zabiegi nie tylko zwalczają efekty starzenia, ale także zwiększają gęstość skóry i redukują cellulit.

Yonelle Medesthetic

Kosmoceutyki Yonelle Medesthetic tworzone są w oparciu o unikalną koncepcję dermozgodności - bazy preparatów swoją budową i składem przypominają naturalne struktury znajdujące się w skórze, stanowiąc element aktywnej pielęgnacji. Dzięki temu kosmetyki wręcz wtapiają się w skórę, powodują poprawę jej jakości, uszczelniają naskórek i poprawiają jego funkcje barierowe oraz promują przenikanie substancji aktywnych. Znacząco poprawia to zdolność utrzymania wody w naskórku, co daje lepsze warunki do przebiegu wszelkich procesów metabolicznych.

estGen, GenFactor

estGen oraz GenFactor to nowy rozdział w dziedzinie inżynierii tkankowej. Inteligentne preparaty specjalistycznej marki estGen oparte są na innowacyjnej recepturze działającym na poziomie komórkowym i DNA, która łączy najnowsze osiągnięcia z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i podologii. Zabieg estGen - kompleksowo odbudowuje i regeneruje tkanki poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami - moduluje stan zapalny różnych struktur skóry - wspomaga wrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA - reguluje odpowiedzi immunologiczne. Skład preparatu użytego w terapii: - transferyny - czynniki wzrostu TGF, IGF-1, FGF, VEGF, PDGF - LTF 705 complex Wskazania do zabiegu : - zagęszczenie skóry twarzy i ciała, - regeneracja naskórka po zabiegach inwazyjnych, - łagodzenie stanów zapalnych, egzema i stany trądzikowe, - normalizacja procesów gojenia, - stymulacja układu odpornościowego skóry.

Manicure i pedicure

Usługi wykonuje Karina zapisy pod nr 513 122 152

Japoński Rytuał Masażu Twarzy

Historia owego masażu sięga XV wieku i według legendy japońskiej masaż ten przeznaczony był tylko dla rodziny cesarskiej oraz dla najbogatszych i najszlachetniejszych rodzin w kraju kwitnącej wiśni. Jakich więc rezultatów możemy oczekiwać: zmniejszenia napięcia mięśni mimicznych twarzy, odmłodzenia twarzy i wygładzenia zmarszczek, likwidacji obrzęków i niwelowania cieni pod oczami, wyjątkowych doznań oraz relaksu…to oczywiste….tak więc mamy masaż w iście królewskim stylu.

Voucher na zabieg pielęgnacyjny twarzy.

Ulradźwięki

Zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków wykorzystuje się do dogłębnego oczyszczenia cery, nawilżającego peelingu (kawitacja), wprowadzania substancji aktywnych (sonoforeza), redukcji zmarszczek i poprawy napięcia skóry, usuwania sińców pod oczami, usuwania przebarwień i blizn, redukcji trądziku i niedoskonałości cery, zmniejszenia porów, poprawy nawilżenia cery, zmniejszenia nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukowania cellulitu.

Terapia Światłem Spolaryzowanym

Koloroterapia to sposób korzystania z kolorów i światła w celu zharmonizowania i poprawienia działania centrów energetycznych w naszym organiźmie. Koloroterapia działa na poziomie holistycznym wpływając na umysł, ciało i duszę. Podczas okresu jesienno-zimowego światło wykorzystywane jest do każdego rodzaju zabiegu zgodnie z jego przeznaczeniem i potrzebami….aby poprawić zdrowie i samopoczucie.

Close Menu