Dr Cyj Hair Filler

Peptydowa terapia włosów to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Preparat zawiera opatentowaną formułę 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego oraz technologię Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów a kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Peptydowa terapia przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg tez wzmacnia włosy przed lub po przeszczepie.

Koloryzacja

Farbujemy włosy aby całkowicie zmienić wizerunek, aby uzupełnić dotychczasowy kolor w subtelne refleksy lub rozjaśnione pasemka i dodać fryzurze dynamiki. Aby ukryć upływający czas i pokryć siwe włosy. Aby nadać włosom świeżości i blasku. W tym celu proponujemy koloryzację produktami prosto z kreatywnego Mediolanu, Alfaparf Milano.

Strzyżenie

Wykonujemy strzyżenie damskie, męskie i dzieci. Proponujemy najlepsze rozwiązania i dobór fryzur.

Pielęgnacja

Każda usługa fryzjerska jest nierozerwalnie związana z pielęgnacją włosów. Jest to kluczowy element każdej wizyty. Ampułki, koncentraty, maski, urządzenia do ich ampikacji....mamy wszystko.